
Гальмівний диск ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2113, 2114, 2115, не вентильований
693 ₴
- В наявності
- Код: 2108-3501070
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний передній для ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2113, 2114, 2115, не вентильований
Ціна вказана за 1 диск.
ОЕ: 2108-3501070
OEM автозапчастини від європейських і азіатських заводів з якістю оригіналу.
Всі виробництва сертифіковані відповідно до світових стандартів якості.
Звертайтеся. Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2108-3501070 |
| Виробник | OEM |
| Діаметр диска | 239 мм |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2115, 2109, 2113, 21099, 2114 |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 21083501070 |
| Вага (кг) | 3,9 |
| Каталожний номер | 2108-3501070/21080-3501070 |
| Код | 128571 |
| Мoдель | 2108 |
| Марка | ВАЗ |
| Партія продажів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 ₴
