
Гальмівний диск Ford Courier, Fiesta IV, V, Focus, Mazda 2, 121, вентильований
1 360 ₴
- В наявності
- Код: DF4036
Гальмівний диск Ford Courier, Fiesta IV, V, Focus, Mazda 2, 121, вентильований
Ціна вказана за 1 (один) диск гальмівний.Продаються в парі та ціна відповідно.
OE FORD: 1148202 1320585 1323620 1499045 1522230 1808479 3555344 3573537 4077455
OE MAZDA: DD323325X DD593325X DD633325X DD633325XA
Гальмівний диск, 1шт., Xtra, Вентильований, перфорір., передня; Лев/Правий, зовнішній діаметр 258 мм, товщина 22 мм, FORD FIESTA IV, FIESTA V, FIESTA/HATCHBACK 1.0-2.0 08.95-12.12
Тормозні диски та компоненти TRW - це надійність, перевірена часом і провідними автовиробниками. Бренд входить до складу концерну ZF та поставляється в оригінальній комплектації на автомобілі Volkswagen, Mercedes-Benz, Opel, Renault, Hyundai та інші.
Тормозні диски TRW виготовляються з міцного сплаву з високою термостійкістю. Застосування технології DTV забезпечує рівномірне зношування, плавність гальмування та відсутність биття. Поверхня дисків захищена ві
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4036 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 43.4 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Puma, Fusion, Focus |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
- Ціна: 1 360 ₴


