
Гальмівний диск передній Hyundai Coupe, NF V, Sonata V, Tucson, Optima, Sportage, 2004-10, 280 x 47.3
2 069 ₴
- В наявності
- Код: DF4283
Гальмівний диск передній Hyundai Coupe, NF V, Sonata V, Tucson, Optima, Sportage, 2004-10, 280 x 47.3
Ціна вказана за 1 (один) диск гальмівний. Продаються в парі та ціна відповідно.
ОЕ: 517122C000 517122E300 517123K050
Гальмівний диск передній Лев/Правий HYUNDAI COUPE II, I30, IX20, IX35, SONATA V, TIBURON, TUCSON, TUCSON/SUV; KIA CEE'D, MAGENTIS II, SPORTAGE II, VENGA 1.4-3.3 01.01-
Тормозні диски та компоненти TRW - це надійність, перевірена часом і провідними автовиробниками. Бренд входить до складу концерну ZF та поставляється в оригінальній комплектації на автомобілі Volkswagen, Mercedes-Benz, Opel, Renault, Hyundai та інші.
Тормозні диски TRW виготовляються з міцного сплаву з високою термостійкістю. Застосування технології DTV забезпечує рівномірне зношування, плавність гальмування та відсутність биття. Поверхня дисків захищена від корозії та готова до встановлення без додаткової обробки.
В асортимент TRW також входять гальмівні с
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4283 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 47.4 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, i30, Magentis, Proceed, Coupe, Carens, Cerato Koup, Soul, Sonata, I30, Tucson, Ceed, Sportage, Cerato |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
- Ціна: 2 069 ₴

