
Гальмівний диск задній Audi A3 Q3, Seat Leon, Skoda Octavia SuperB, VW CC Golf 5, 282 x 48,2, не вентильований
1 553 ₴
- В наявності
- Код: DF4558
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозні диски та компоненти TRW - це надійність, перевірена часом і провідними автовиробниками. Бренд входить до складу концерну ZF та поставляється в оригінальній комплектації на автомобілі Volkswagen, Mercedes-Benz, Opel, Renault, Hyundai та інші.
Тормозні диски TRW виготовляються з міцного сплаву з високою термостійкістю. Застосування технології DTV забезпечує рівномірне зношування, плавність гальмування та відсутність биття. По
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4558 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 48.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів | 9 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Leon, Eos, Passat, Touran, Golf, Scirocco, Octavia, Yeti, Toledo, Superb, Q3, Tiguan, A3, Alhambra, Jetta, Altea |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 553 ₴


