
Колодки гальмові передні дискові BMW 5 E39, 7 E38, X3 E83, X5 E53; Ferrari 5 Maranellio
2 421 ₴
- В наявності
- Код: GDB1261
Колодки гальмові передні дискові BMW 5 E39, 7 E38, X3 E83, X5 E53; Ferrari 5 Maranellio
ОЕ: 341111163227 34111163307 34111165227 34112180419 34112229031 34112282090 3411228232 34112282556 34112357230 34113427503 34116761252
BMW 5 (E39), 7 (E38), X3 (E83), X5 (E53); FERRARI 5 MARANELLO, 2.0D-5.7 03.94-08.11, Гальмівні колодки дискові, передні
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт. на передню вісь
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1261 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 73.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 156.4 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 7-Series, B10 |
- Ціна: 2 421 ₴

