
Гальмівні колодки передні Audi A1, A3, TT, Seat Altea, Ibiza, Leon, Toledo, Skoda Fabia, Octavia, VW Caddy, CC, Golf, Jetta
1 890 ₴
- В наявності
- Код: GDB1550
Гальмівні колодки передні Audi A1, A3, TT, Seat Altea, Ibiza, Leon, Toledo, Skoda Fabia, Octavia, VW Caddy, CC, Golf, Jetta, Passat, Polo, Vento
OE: 1K0615106AL 1K0698151 1K0698151C 1K0698151E 3C0698151 3C0698151A 3C0698151B 3C0 5K0698151 5K0698151A 8J0698151 JZW698151B
AUDI A1, A3, TT; SEAT ALTEA, ALTEA XL, IBIZA IV, IBIZA IV SC, IBIZA IV ST, LEON, TOLEDO III, TOLEDO IV; SKODA FABIA II, FABIA III, OCTAVIA II, PRAKTIK, RAPID, ROOMSTER, SUPERB, YETI, VW BEETLE, CADDY, GOLF V, VI, JETTA I, III, IV, V, VI, PASSAT, POLO, TOURAN, VENTO, 1.0-3.6 0.3-6. передні.
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1550 |
| Виробник | TRW |
| Висота внутрішньої накладки | 71.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, TT, Golf, Roomster, Altea, Scirocco, Ibiza |
- Ціна: 1 890 ₴


