
Колодки гальмові Audi Q7, Porsche Cayenne, VW Touareg, 2002-15, задні дискові
1 686 ₴
- В наявності
- Код: GDB1653
Колодки гальмові Audi Q7, Porsche Cayenne, VW Touareg, 2002-15, задні дискові
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт. на задню вісь
Оригінальні номери:
AUDI: 4L0698451D 7L0615415B 7L0698451A 7L0698451B 7L0698451G 7L0698451H 7L6698451D
PORSCHE: 95535293900 95535293901 95535293902 95535293903
VW: 4L0698451D 7L0615415B 7L0698451 7L0698451A 7L0698451B 7L0698451G 7L0698451H 4L 7L6698451D
Комплект гальмівних колодок задн, AUDI Q7; PORSCHE CAYENNE; VW TOUAREG 2.5D-6.0D 09.02-08.15
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1653 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 73.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.6 мм |
| Ширина | 112.2 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
- Ціна: 1 686 ₴

