
Колодки гальмові Audi A6 C6, Q3, Seat, VW CC B7, Passat B7, B6, Sharan, Tiguan, задні дискові
1 487 ₴
- В наявності
- Код: GDB1763
Колодки гальмові Audi A6 C6, Q3, Seat, VW CC B7, Passat B7, B6, Sharan, Tiguan, задні дискові
Ціна вказана за 1комплект із 4шт. на задню вісь
ОЕ: 3AA698451 3C0698451E 3C0698451F 5N0698451 JZW698451G
Комплект гальмівних колодок задній, AUDI A6 C6, Q3; SEAT ALHAMBRA; VW CC B7, PASSAT ALLTRACK B7, PASSAT B6, PASSAT B7, PASSAT B7/KOMBI, SHARAN, TIGUAN 1.4-4.2 05.04-
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1763 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 56.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 105.5 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Sharan, A6, Q3, Passat, Alhambra |
- Ціна: 1 487 ₴


