
Задні дискові гальмівні колодки Audi A4, A5, A6 Allroad, A6, A7, Q5, Porsche Macan
1 864 ₴
- В наявності
- Код: GDB1902
Задні дискові гальмівні колодки Audi A4, A5, A6 Allroad, A6, A7, Q5, Porsche Macan
ОЕ: 4G0698451 4G0698451A 4G0698451B 4G0698451C 8K0698451B
AUDI A4 B8, A5, A6 ALLROAD C7, A6 C7, A7, Q5; PORSCHE MACAN 1.8-4.2 06.07- , Колодки гальмові дискові, задні
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1902 |
| Виробник | TRW |
| Висота внутрішньої накладки | 58.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 116.4 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6, Q5 |
- Ціна: 1 864 ₴


