
Задні дискові гальмівні колодки Lexus RX 200t, 300 awd, 350 4wd, 450h, Toyota Camry, C-HR, Corolla, Rav 4 V, 2015-,
1 608 ₴
- В наявності
- Код: GDB2183
Задні дискові гальмівні колодки Lexus RX 200t, 300 awd, 350 4wd, 450h, Toyota Camry, C-HR, Corolla, Rav 4 V, 2015-,
Ціна вказана за 1комплект із 4шт. на задню вісь
ОЕ: 0446648160 NS554 0446610010
Комплект гальмівних колодок задн. , LEXUS RX; TOYOTA CAMRY, C-HR, COROLLA, RAV 4V 1.2-3.5H 10.15-
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB2183 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 42.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.5 мм |
| Ширина | 121.2 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RX |
- Ціна: 1 608 ₴


