
Колодки гальмові задні дискові Honda Accord VI. VII, Toyota Corolla
1 372 ₴
- В наявності
- Код: GDB3190
Колодки гальмові задні дискові Honda Accord VI. VII, Toyota Corolla
ОЕ HONDA: 43022S1AE01 43022S1AE02 43022S1AE03 43022S1AE30 43022S1AE50 43022SEAE00 43022SEAE02 43022S1AE02
HONDA ACCORD VI, ACCORD VII; TOYOTA COROLLA, 1.3-2.4, 07.92-05.08, Гальмівні колодки дискові, задні + аксесуари
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3190 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 52.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
- Ціна: 1 372 ₴

