
Гальмівні колодки Daewoo Lanos 1.6 16V, Nubira, Chevrolet Gentra, Lacetti, Tacuma, передні дискові
1 234 ₴
- В наявності
- Код: GDB3265
Гальмівні колодки Daewoo Lanos 1.6 16V, Nubira, Chevrolet Gentra, Lacetti, Tacuma, передні дискові
Ціна вказана за 1комплект із 4шт. на передню вісь
OE GM: 96281937 S4510005 S4510019 96281937 S4510019
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3265 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 51.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.6 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Nubira, Astra, Zafira |
- Ціна: 1 234 ₴


