
Задні дискові гальмівні колодки Infiniti EX, FX, G, M, M37, M45, Q50, Q60, Q70, QX50 I; Nissan 350Z, Juke, Leaf, Maxima, QX V, VI
1 102 ₴
- В наявності
- Код: GDB3294
Задні дискові гальмівні колодки Infiniti EX, FX, G, M, M37, M45, Q50, Q60, Q70, QX50 I; Nissan 350Z, Juke, Leaf, Maxima, QX V, VI, Murano I, II, SUZUKI GRAND VITARA
ОЕ INFINITI: 440608H385 44060AM485 44060CB10J 44060EG00J 44060EG00K 44060EG085 D40601BN0A4 D40 D4M601BN0A
NISSAN: 044608H385 440608H385 44060AM485 44060CB10J 44060EG00J 44060EG00K 44060EG085 460 D40608H385 D40609N00A D40609N00B D4060CY025 D4M601BN0A
SUZUKI: 5580077K00
Комплект задніх колодок гальмівних (4шт) INFINITI EX, FX, G, M, M37, M45, Q50, Q60, Q70, QX50 I; NISSAN 350Z, ALTIMA, CUBE, MAXIMA, MAXIMA QX V, MAXIMA VI, MURANO I, MURANO II 1.5-4.5 02.01-, Гальмівні колодки дискові, задні
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3294 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 38.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 105.5 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Suzuki, Kia |
| Сумісність з моделлю | Quest, Juke, Q50, Sportage, Pathfinder, 350Z, Teana, Qashqai, Tiida, EX, FX, G, Grand Vitara, M37, M35, M45, QX50, Q60, Murano, X-Trail |
- Ціна: 1 102 ₴

