
Передні гальмівні колодки Hyundai Accent, Getz, Elantra, Matrix, Honda Accord I, II
1 738 ₴
- В наявності
- Код: GDB3331
Передні гальмівні колодки Hyundai Accent, Getz, Elantra, Matrix, Honda Accord I, II
Ціна вказана за 1комплект із 4шт. на передню вісь
HONDA: 45022-SA6-600 45022-SA6-N50
HYUNDAI: 58101 1CA00 58101 1CA10 58101 22A00 58101 22A10 58101 24A00 58101 24B00 58101 2 25A00 58101 25A10 58101 28A00 58101 28A10 58101 29A40 5810125A20 58115-241S0
KIA: 58101 25A20 58115 241S0
SUBARU: 72519 3010 72519 3011 72519 3110
Комплект гальмівних колодок передня, HONDA ACCORD II; HYUNDAI ACCENT, ACCENT I, ACCENT II, ACCENT III, COUPE I, GETZ, LANTRA I, LANTRA II, MATRIX, PONY, PONY / EXCEL, S 1.1-3.0 09.83-12.10
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3331 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 49.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.6 мм |
| Ширина | 127.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Accent, Getz |
- Ціна: 1 738 ₴


