
Колодки гальмові передні Lexus RX 300, 330, 350, 400h, RC, Toyota Highlander, дискові
2 002 ₴
- В наявності
- Код: GDB3338
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмові передні Lexus RX 300, 330, 350, 400h, RC, Toyota Highlander, дискові
OE: 044650W070 0446548080 0446548100 0446548110
Комплект гальмівних колодок передній, LEXUS RC, RX;
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW з технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3338 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 59.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 140.8 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 002 ₴

