
Колодки гальмові Lexus RX, Toyota Highlander, 2.4–3.5, 09.2000–12.2008, дискові задні
1 309 ₴
- В наявності
- Код: GDB3339
Колодки гальмові Lexus RX, Toyota Highlander, 2.4–3.5, 09.2000–12.2008, дискові задні
OE: 04466-48030, 04466-48040, 04466-48060, 04466-48090, 04466-48061
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3339 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 43.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 101.8 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RX, Highlander |
- Ціна: 1 309 ₴
