
Задні дискові гальмівні колодки Chevrolet Aveo, Lacetti, Daewoo Nubira, Tacuma
1 210 ₴
- В наявності
- Код: GDB3348
Задні дискові гальмівні колодки Chevrolet Aveo, Lacetti, Daewoo Nubira, Tacuma
Ціна вказана за 1комплект із 4шт. на задню вісь
ОЕ: 96405131
Комплект гальмівних колодок задній, CHEVROLET LACETTI, NUBIRA, REZZO; DAEWOO LACETTI, NUBIRA, TACUMA/REZZO 1.4-2.0D 09.00-
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3348 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 39 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.6 мм |
| Ширина | 104.5 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
- Ціна: 1 210 ₴


