
Колодки гальмові Lexus GS, IS III, RC 2.0-4.6 04.05-, дискові, передні
1 879 ₴
- В наявності
- Код: GDB3398
Колодки гальмові Lexus GS, IS III, RC 2.0-4.6 04.05-, дискові, передні
OE: 04465-22340, 04465-30400, 04465-30410, 04465-30430, 04465-30450, 04465-30470, 04465-30500, D68
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3398 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 77.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 118.5 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS, RC, IS |
- Ціна: 1 879 ₴
