
Колодки гальмові передні дискові Toyota Camry 30, 40, 50, Avalon, Lexus ES
1 818 ₴
- В наявності
- Код: GDB3429
Колодки гальмові передні дискові Toyota Camry 30, 40, 50, Avalon, Lexus ES
ОЕ: 0446506080 0446506131 0446507010 0446533440 0446533450 0446533470
Комплект гальмівних колодок передня (з аксесуарами), LEXUS ES; TOYOTA AVALON, CAMRY 2.0-3.5 01.05-
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3429 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.6 мм |
| Ширина | 157.6 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avalon, Camry, ES, Aurion |
- Ціна: 1 818 ₴

