
Колодки гальмові Suzuki Grand Vitara II, XL-7, передні дискові
1 809 ₴
- В наявності
- Код: GDB3443
Колодки гальмові Suzuki Grand Vitara II, XL-7, передні дискові
ОЕ: 5520065J00 5520065J03 5520065J10000 5520065J11 5520065J11000 5520065J21 5520065J22
Комплект гальмівних колодок передній (з аксесуарами), SUZUKI GRAND VITARA II 1.6-3.2 04.05-
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3443 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 54.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
- Ціна: 1 809 ₴

