
Колодки гальмові Infiniti FX, G, M, M37, Q50, Q60, Q70, QX70, Nissan 370Z, передні дискові
1 932 ₴
- В наявності
- Код: GDB3505
Колодки гальмові Infiniti FX, G, M, M37, Q50, Q60, Q70, QX70, Nissan 370Z, передні дискові
ОЕ INFINITI: D10601TG1C D1060JL00A D1060JL00B D1060JL00E D1060JL00J D1060JL00K
ОЕ NISSAN: AY040NS139 D1060JL00E D1060JL00K
Комплект гальмівних колодок передніх, INFINITI FX, G, M, M37, Q50, Q60, Q70, QX70; NISSAN 370Z 2.0-5.6 09.07-
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3505 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 75.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX70, 370Z, FX, G, Q50, M37, Q60 |
- Ціна: 1 932 ₴

