
Колодки гальмові Hyundai I20, I40, Kia Carens, Soul II дискові, задні
1 373 ₴
- В наявності
- Код: GDB3594
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмові Hyundai I20, I40, Kia Carens, Soul II дискові, задні
OE: 58302-3ZA10, 58302-3ZA16, 58302-3ZA76, 58302-A4B10, 58302-A4B60, 58302-B2A10, 58302-C8A30, 58302-F 48413-341A0
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW з технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3594 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 41.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 99.8 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | i20, Carens, Optima, Soul, Actyon, Tucson, Elantra, Sportage, Korando, i40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 373 ₴
