
Задні дискові гальмівні колодки Chevrolet Lacetti, Daewoo Nubira
1 123 ₴
- В наявності
- Код: GDB4178
Задні дискові гальмівні колодки Chevrolet Lacetti, Daewoo Nubira
ОЕ: 96800089
Комплект гальмівних колодок задній, CHEVROLET LACETTI, NUBIRA; DAEWOO LACETTI 1.4-2.0D 02.04-
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB4178 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 38.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Товщина | 14.6 мм |
| Ширина | 103.8 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
- Ціна: 1 123 ₴


