
Колодки гальмові передні Mercedes Vito W638, дискові
1 345 ₴
- В наявності
- Код: GDB1373
Колодки гальмові передні Mercedes Vito W638, дискові
OE: 0004214110 0034200120 0034205420 2302220904 6384210010 A0034200120 A6384210010
MERCEDES VITO (W638) 2.0-2.8 02.96-07.03, Колодки гальмові дискові, передні
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1373 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 64.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20.8 мм |
| Ширина | 134.4 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
- Ціна: 1 345 ₴

