
Гальмівний диск Деу Ланос, Сенс, Нексія 1.5, Опель Аскона, Астра, Корса, 236x41мм, вентильований
824 ₴
- Немає в наявності
- Код: FC1337BD13F3
Гальмівний диск Daewoo Sens, Lanos, Nexia 1,5, Opel Ascona B, Corsa A, Astra F, 236x41мм, вентильований передній TUNING з перфорацією
Ціна вказана за 1 (один) диск гальмівний. Продаються в парі та ціна відповідно.
Зроблені в Польщі на виробничих потужностях ROTINGER
Оригінальні номери: 569031 569054 90008006 90121445 90496332 90511111 93182291 96574633
Тормозной диск передн Лев/Прав CHEVROLET AVEO / KALOS, CORSA, SPARK; DAEWOO KALOS, LANOS, NEXIA; FSO LANOS; OPEL ASCONA B, ASCONA C, ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA F/KOMBI 0.8-Electric 07.80-
Перфорація на тлі штатної вентиляції + балансування гальмівних дисків FC1337BD13F3 — істотне заглушення гальмівних якостей автомобіля та збереження ресурсу підшипників і шрусів. Отримайте консультацію за правильним встановленням і відповідним колодкам і ваш Ланос або Сенс потішить вас якістю гальмування. Застосовується для моделей з об'ємом двигуна від 1,3 літра до 1,5 літра та встановленими з конвеєра 13-дюймовими колесами.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
У разі якщо нова деталь не підійде до вашого авто — повернете упродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 569031, 569054, 90008006, 90121445, 90496332, 90511111, 93182291, 96574633 |
| Виробник | Frico |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр диска | 236 мм |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Кількість отворів | 7 шт. |
| Перфорація дисків | Наскрізна |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Spark, Astra, Tigra, Lanos, Corsa, Manta, Kadett, Sens, Vectra, Nexia, Combo |
- Ціна: 824 ₴


