
Гальмівний диск Ланос 1.6, Нексія 1.5 16 кл., Нубіра 1.6, Астра, Вектра, Канет Е, r14, 256x41, передній,
901 ₴
- Немає в наявності
- Код: FC1337BD14F5
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гальмівний диск Ланос 1.6, Нексія 1.5 16 кл., Нубіра 1.6, Астра, Вектра, Кадетт Е, r14, 256x41, передній, вентильований, TUNING з перфорацією й насічками
Аналогові номери: 15878 0986478327 05179 DDF206 O1171V 6178.10 2006 SD3003 DF1625
Оригінальні номери: 93182282 96179110 90295087 96215670 90487402
Наявність перфорації, насічок, балансування на дисках гальмівних FC1337BD14F5 від FRICO, виготовлених на обладнанні ROTINGER — привносять їх у ранг дорогої продукції та високої якості. Водій отримає від гальм максимум очікувань завдяки додатковому охолодженню та відведенню газів і продуктів зносу, що виникають під час роботи дисків і колодок.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 93182282, 96179110, 90295087, 96215670, 90487402 |
| Виробник | Frico |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр диска | 256 мм |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Кількість отворів | 7 шт. |
| Перфорація дисків | Наскрізна |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Espero, Astra, Calibra, Nubira, Elan, Kadett, Vectra, Nexia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901 ₴


