
Гальмівний диск ВАЗ 2110, Богдан, двіг. 1.5, 8 клап., r13, 239mm, передній з перфораціей
773 ₴
- В наявності
- Код: FC1325BD13F3
Гальмівний диск ВАЗ 2110, 2111, 2112, Богдан, двіг. 1.5, 8-ми клап., r13, 239х42mm, передній TUNING з перфорацією, вентильований
LADA: 21103501070
Встановлювався на заводі як Гальмівний диск передній Лівий/Правий на автомобілях ВАЗ 2110-2112, LADA 110-112, KALINA, PRIORA с1995 по 2016г із двигуном 1.5 8-клапанним
У разі доробок гальмівної системи можуть бути застосовні і в ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2113, 2114, 2115.
Ціна вказана за 1 (один) диск гальмівний. Продаються в парі та ціна відповідно.
Отвори на перфорованих гальмівних дисках FRICO FC1325BD13F3 зі стандратною вентиляцією й не завжди застосовуваною іншими виробниками балансування — дає змогу експлуатувати автомобіль у їзді з підвищеною динамікою й відповідно ефективно зупиняти його. Диски застосовні в автомобілях ВАЗ 2110-2112 з двигуном 1.5, що має 8 клапанів і колісні диски 13 дюймів. У разі доробок гальмівної системи можуть бути застосовні і в ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2113, 2114, 2115.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21103501070 |
| Виробник | Frico |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр диска | 236 мм |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Перфорація дисків | Наскрізна |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20 мм |
- Ціна: 773 ₴


