
Гальмівний диск ВАЗ 2110, Богдан, двіг. 1.5, 8 клап., r13, d 239mm, передній з перфорацією і
824 ₴
- В наявності
- Код: FC1325BD13F5
ВАЗ 2110, 2111, 2112, Богдан, двіг. 1.5, 8-клап., r13, 239х42mm, гальмівний диск передній з перфорацією й насічками, вентильований
LADA: 21103501070
Встановлювався на заводі як Гальмівний диск передній Лівий/Правий на автомобілях ВАЗ 2110-2112, LADA 110-112, KALINA, PRIORA с1995 по 2016г із двигуном 1.5 8-клапанним
У разі доопрацювання гальмівної системи можуть бути застосовні й у ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2113, 2114, 2115.
Ціна вказана за 1 (один) диск гальмівний. Продаються в парі та ціна відповідно.
Перфорація, насічки в гальмівних дисках FC1325BD13F5 — відчутна домішка до стандартної ефективності гальмування автомобілів. Балансування дисків ТМ FRICO — відмітна риса від інших 90% представлених на ринку конкурентів. Зроблені для тих, хто любить драйвувати. ВАЗи 10-ї,11-ї, 12-ї серії, Богдани з 8 клапанним мотором — зможуть конкурувати з цими гальмами на рівні з престижними іномарками.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21103501070 |
| Виробник | Frico |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр диска | 239 мм |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Перфорація дисків | Наскрізна |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20 мм |
- Ціна: 824 ₴

