
Гальмівний диск ВАЗ 2110, 2111, 2112, Пріора, Калина, r14, d 260mm, передній з перфорацією,
824 ₴
- Немає в наявності
- Код: FC1325BD14F3
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ВАЗ 2110 - 2112, Пріора, Калина, r14, 260x42, Диск гальмівний передній TUNING з перфорацією, вентильований
Ціна вказана за 1 (один) диск гальмівний. Продаються в парі та ціна відповідно.
ОЕ: 21120350107000 21120350107001 21120350107002
Диск гальмівний передній FC1325BD14F3 виробляється в тюнінговому виконанні "F3", за якого наноситься на його гальмівної частини перфорація. А на зовнішньому ободі диска найчастіше буде балансування у формі вибірки. Це велика прибавка до ефективності гальмування для автомобілів ВАЗ 2110 — 2112 з 14 радіусом коліс і 16-клапанним двигуном.
Вироблено в Польщі на підприємстві РОТІНГЕР.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Якщо нова деталь не підійде до вашого авто — повернете упродовж 14 днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21120350107000, 21120350107001, 21120350107002 |
| Виробник | Frico |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр диска | 260 мм |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Перфорація дисків | Наскрізна |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 19.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 824 ₴


