
ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2113, 2114, 2115, 238x42мм, Гальмівний диск передній TUNING з перфорацією
0,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: FC527BDF3
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ціна за 1 диск. Продаються у парі.
Диск гальмівний передній TUNING FC527BDF3, завдяки наявності на ньому перфорації, істотно знижує температуру під час гальмування й у такий спосіб збільшує коефіцієнт тертя. Заставляє автомобіль бути більш слухняним водієві й особливо під час спортивного режиму їзди. Потішить власників ВАЗ 2108-21099, 2113-2115.
Аналогові номери:15860 0986479R61 DDF215 L1031P 1351 DF1748 TDK527BD
Оригінальні номери: 21083501070 92039100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21083501070 |
| Виробник | Frico |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр диска | 238 мм |
| Зовнішній діаметр | 238 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Перфорація дисків | Наскрізна |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴


