Гальмівний диск Renault Logan II, Mcv II, Sandero II, Clio IV, Lada Xray, Smart Fortwo, 258х44, передній, вентильований
Розміри диска: 258 (діаметр) х 44 мм (висота) х 61 мм (ступиця) х 22 мм (товщина)
Аналог: TRW DF6534 BOSCH 0986479A86, TEXTAR 92255203
Оригінальні номери: 402063149R 402062212R 4534200100 402067615R
Гальмівний диск передн Лев/Прав DACIA LOGAN, LOGAN II, LOGAN MCV II, SANDERO II; RENAULT CLIO IV, CLIO IV/HATCHBACK, LOGAN I, LOGAN II, LOGAN/STEPWAY II, DACIA LOGAN MCV II, LADA XRAY, SANDERO/STEPWAY II, SYMBOL II, III, SMART FORTWO 0.9-Electric 09.04-
Штатна вентиляція дисків — збільшить ефективність гальмування. Перевірка розподілу ваги дисків після лиття й балансування у формі вибірки на зовнішньому ободі диска — не потривожить водіїв автомобілів Рено, Дачіа, Лада-бінім у кермо, збереже життя підшипників, не дасть змоги гальмівній колодці шаруватися. Це тільки 2 з декількох відчутних переваг гальмівних дисків FRICO перед конкурентами.
Вироблено на фабриці Ротингер Польща на замовлення Фрико Україна.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 402063149R, 402062212R, 4534200100, 402067615R |
| Виробник | Frico |
| Діаметр диска | 258 мм |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart, Dacia |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Logan/Stepway, Fortwo, Sandero, Clio, Logan |
- Ціна: 515 ₴



