
70 Ah/12V 610A (EN) Japan 261х175х225 (0) R, Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
3 001 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM070BJ0
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
70 Ah/12V 610A (EN) Japan 261х175х225 (0) R, Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
Артикул SM070-BJ0, Місткість 70 Ah/12V, Пусковий струм 610 A, Розмір, мм 261 х 175 х 225, Права клема
АКБ STROOM JAPAN призначені для азіатського парку автомобілів.
Гарантія діє під час використання за призначенням.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autopart |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 225 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 261 мм |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 610 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Кислотний |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 001 ₴



