
Колодки гальмові передні дискові Mercedes Vito 638
1 390 ₴
- В наявності
- Код: P50031
Колодки гальмові передні дискові Mercedes Vito 638
ОЕ: 0004214110 0034200120 0034205420 A0004214110 A0034200120 A0034205420
Комплект гальмівних колодок передня, MERCEDES V (638/2), VITO (W638) 2.0-2.8 02.96-07.03
Ціна вказана за 1 комплект із 4 шт.
Brembo — італійський виробник гальмівних систем, визнаний у всьому світі за якість та ефективність. Продукція бренду використовується як у автоспорті, так і в цивільних автомобілях, включаючи моделі середнього та преміум-класу.
Гальмівні диски Brembo виготовляються з високо-вуглецевої сталі, що забезпечує стійкість до перегріву та виключає деформацію при активному гальмуванні. Антикорозійне покриття захищає диски від іржі та продовжує термін їх служби.
Гальмівні колодки Brembo забезпечують стабільне гальмування, низький рівень шуму та високу ефективність за будь-яких умов — від міського трафіку до інтенсивних навантажень. Колодки розроблені з урахуванням сумісності з більшістю популярних моделей авто.
Brembo — це впевненість у гальмуванні, надійність компонентів і комфорт щоденного водіння.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 50 031 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 65 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 21 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
- Ціна: 1 390 ₴

