
Колодки гальмові Lexus RX 300, 330, 350, 400h, RC, Toyota Highlander, передні дискові
1 955 ₴
- В наявності
- Код: P83067
Колодки гальмові Lexus RX 300, 330, 350, 400h, RC, Toyota Highlander, передні дискові
OE: 044650W070 0446548080 0446548100 0446548110
Комплект гальмівних колодок передня, LEXUS RC, RX; TOYOTA HIGHLANDER 2.4-5.0 02.03-
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Brembo — італійський виробник гальмівних систем, визнаний у всьому світі за якість та ефективність. Продукція бренду використовується як у автоспорті, так і в цивільних автомобілях, включаючи моделі середнього та преміум-класу.
Гальмівні диски Brembo виготовляються з високо-вуглецевої сталі, що забезпечує стійкість до перегріву та виключає деформацію при активному гальмуванні. Антикорозійне покриття захищає диски від іржі та продовжує термін їх служби.
Гальмівні колодки Brembo забезпечують стабільне гальмування, низький рівень шуму та високу ефективність за будь-яких умов — від міського трафіку до інтенсивних навантажень. Колодки розроблені з урахуванням сумісності з більшістю популярних моделей авто.
Brembo — це впевненість у гальмуванні, надійність компонентів і комфорт щоденного водіння.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 83 067 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
- Ціна: 1 955 ₴

