
Ford USA Edge, Explorer, Flex, Taurus, Linkoln MKS, MKT, MKX, 352x47mm, Передній гальмівний диск з перфорацією
7 518 ₴
- В наявності
- Код: RT4576HPGLT5
Ford USA Edge, Explorer, Flex, Taurus, Linkoln MKS, MKT, MKX, 352x47mm, Передній гальмівний диск з перфорацією
Ціна вказана за 1 диск. Продаються в парі.
OE: G2MZ1V125VA EU2Z1V125 0986479W53 AR85141XPR
Гальмівні диски зі спеціального високовуглецевого сплаву GG15HC. Застосування збагаченої структури металу гарантує краще розсіювання тепла, зменшуючи ймовірність теплової деформації в рази А перфорація і слоти гальмівного диска RT 4576HP-GL T5 відводять із гальмівної поверхні гази та бруд, збільшуючи ефективність гальмування на 15-20% і значно скорочуючи гальмівний шлях. Цифрове опрацювання деталей і балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - виключає «биття в кермо» і подовжує «життя» інших деталей гальмівної системи та маточинного вузла, що знаходяться поруч, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів FORD USA EXPLORER, TAURUS, LINCOLN MKS, MKT протягом тривалого часу експлуатації.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT4576HPGLT5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | G2MZ1V125VA EU2Z1V125 0986479W53 AR85141XPR DDF2361C1 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр диска | 352 мм |
| Діаметр маточини | 180 мм |
| Зовнішній діаметр | 352 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lincoln |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
- Ціна: 7 518 ₴

