
Ford USA Edge, Explorer, Flex, Taurus, Linkoln MKS, MKT, MKX, 330х39mm, Задній гальмівний диск з перфорацією
5 209 ₴
- В наявності
- Код: RT4577HPGLT5
Ford USA Edge, Explorer, Flex, Taurus, Linkoln MKS, MKT, MKX, 2006 - , 330х39mm, Задній гальмівний диск з перфорацією та насічками.
Ціна вказана за 1 диск. Продаються в парі.
ОЕ: DG1Z2C026A AR85142XPR
Застосування: FORD USA EDGE, EXPLORER, FLEX, TAURUS; LINCOLN MKS, MKT, MKX 2.0/3.5/3.7 08.06-,
Гальмівні диски зі спеціального високовуглецевого сплаву GG15HC. Застосування збагаченої структури металу гарантує краще розсіювання тепла, зменшуючи ймовірність теплової деформації в рази. А перфорація і слоти заднього гальмівного диска RT 4577HP-GL T5 відводять з гальмівної поверхні гази і бруд, збільшуючи ефективність гальмування на 15-20% і значно скорочуючи гальмівний шлях. Цифрове опрацювання деталей і балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - виключає «биття в кермо» і подовжує «життя» інших деталей гальмівної системи та маточинного вузла, що знаходяться поруч, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів FORD, LINCOLN протягом тривалого часу експлуатації.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 4577HP-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | DG1Z2C026A AR85142XPR |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 38.7 мм |
| Діаметр диска | 345 мм |
| Зовнішній діаметр | 345 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lincoln |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
- Ціна: 5 209 ₴

