
Підшипник генератора ВАЗ 2101-09, 2121, ЗАЗ 1102, з боку випрямляча 180201 ,6201 2RS, ,малий,
14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 180201
Автозапчастини бренду ASR виготовляються на європейських та азіатських виробництвах, сертифікованих відповідно до світових стандартів якості.
Автозапчастини ASR представлені для автомобілів:
- ВАЗ 2101-2106, 2107, 2108-099, 2110-2115, Пріора, Калина, 2121-23 Нива;
- ГАЗ, ЗІЛ, КАМаз, Москвич АЗЛК,
- Деу Ланос, ЗАЗ Сенс;
- Шевролет Авео, Лачетті;
- Рено Логан;
В асортименті бренду запчастин ASR:
- Деталі ходової: амортизатори, кульові, втулки, опори, підшипники;
- кермові механізми, наконечники, тяги;
- трансмісія: зчеплення, диски, приводи, кардани, шруси;
- гальмівна система: колодки, диски, гідравліка;
- охолодження двигуна: радіатори, помпи, термостати, патрубки;
- стартери, генератори, котушки запалювання, трамблери;
- ГРМ, ремені, ланцюги;
Запчастини ASR доступні за ціною і довговічні в експлуатації.
Звертайтесь. Підберемо, Швидко відправимо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180201 |
| Вага (кг) | 0,02 |
| Зовнішній діаметр | 32 |
| Внутрішній діаметр. | 12 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 12 мм |
| Висота | 10 |
| Висота B (мм) | 10 мм |
| Каталожний номер | 180201/62012RS/201/2101-2494022 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120143 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 32 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 14 ₴
