
Підшипник 42305 КПП ВАЗ 2108-2115, Калина 1117-1119, Пріора 2170-2172, УАЗ вал вторинний, передня опора, NJ305/P6
249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 42305/P6
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 42305 КПП ВАЗ 2108-2115, Калина 1117-1119, Пріора 2170-2172, УАЗ вал вторинний, передня опора, NJ305/P6, покращена конструкція P6
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2110, 1118, 2111, 2171, 2172, 21099, 2115, 2170, 2112, 2109, 2114, 2171, Пріора, 1117, 2108, 2113, Калина, 1119 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 42305P6 |
| Вага (кг) | 0,262 |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Висота | 17 |
| Висота B (мм) | 17 мм |
| Каталожний номер | 42305/NJ305/2108-1701180 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 118881 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴


