
Підшипник 27911 мосту заднього ЗІЛ-130, ГАЗ-4301, середнього КамАЗ-4310
542 ₴
- В наявності
- Код: 27911
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 27911 мосту заднього ЗІЛ-130, ГАЗ-4301, середнього КамАЗ-4310
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою корзини на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Кросс-номери | КамАЗ 27911 |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ, ГАЗ, КАМАЗ |
| Сумісність з моделлю | 4301, 4310 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 27911 |
| Вага (кг) | 2,2 |
| Зовнішній діаметр | 123,825 |
| Внутрішній діаметр. | 53,975 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 53,975мм |
| Висота | 39,5 |
| Висота B (мм) | 39,5 мм |
| Каталожний номер | 27911 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120201 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 123,825 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542 ₴


