
Гальмівні колодки ВАЗ 2108, 2109-21099, 2110-12, 2113-2115, 1117-19 Каліна, 2170-72 Пріора, 2190 Гранта, передні дискові
941 ₴
- В наявності
- Код: GDB1446
Гальмівні колодки ВАЗ 2108, 2109-21099, 2110-12, 2113-2115, 1117-19 Каліна, 2170-72 Пріора, 2190 Гранта, передні дискові з датчиком зносу
Ціна вказана за 1комплект із 4шт. на передню вісь
ОЕ: 21083501089 21083501090 21100350108000 21103501080
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1446 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 62 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 104.3 мм |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Granta, Priora, 112, 110, Tavria, 111 |
- Ціна: 941 ₴

