
Гальмівні колодки VW Touareg, Porsche 911, Cayenne, задні дискові
2 537 ₴
- В наявності
- Код: GDB1875
Гальмівні колодки VW Touareg, Porsche 911, Cayenne, задні дискові
Ціна вказана за 1комплект із 4шт. на задню вісь
ОЕ AUDI: 7P0698451 7P6698451
PORSCHE: 95835293900
SEAT: 7P0698451 7P6698451
SKODA: 7P0698451 7P6698451
VW: 7P0698451 7P6698451
Комплект гальмівних колодок задній, PORSCHE 911, 911 TARGA, CAYENNE; VW TOUAREG 2.9-4.8 01.10-
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1875 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 76 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 187.4 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | 911, Touareg, Cayenne |
- Ціна: 2 537 ₴

