
Гальмівні колодки передні ВАЗ Нива 2121-21214, Нива Шевроле 2123
1 065 ₴
- В наявності
- Код: GDB265
Гальмівні колодки передні ВАЗ Нива 2121-21214, Нива Шевроле 2123
Ціна вказана за 1комплект із 4шт. на передню вісь
ОЕ: 21210-3501090-00
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB265 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 45 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 125.9 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Niva, Nadeschda |
- Ціна: 1 065 ₴

