
Гальмівна колодка Chevrolet Camaro, Daewoo Lanos 1,3-1,5, Sens, Matiz, Cherry QQ передня дискова
985 ₴
- В наявності
- Код: GDB3195
Гальмівна колодка Chevrolet Camaro, Daewoo Lanos 1,3-1,5, Sens, Matiz, Cherry QQ передня дискова
OE 96288629 96316582 96446175 96446176 96273708
Ціна вказана за 1комплект із 4шт. на передню вісь
Комплект гальмівних колодок передня, CHERY QQ3; CHEVROLET CAMARO, MATIZ, SPARK; DAEWOO LANOS, MATIZ 0.8-6.2 05.97-
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3195 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 48 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Сумісність з маркою | Chery, Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Spark, Benni Mini, Lanos, Sens, Matiz, QQ |
- Ціна: 985 ₴


