
Колодки гальмові передні дискові Mitsubishi Pajero II, III, IV, Sport I, Grandis, Mazda Mpv I
1 331 ₴
- В наявності
- Код: GDB3246
Колодки гальмові передні дискові Mitsubishi Pajero II, III, IV, Sport I, Grandis, Mazda Mpv I
ОЕ: 4605A041 4605A471 MN116445 MN116446 MR407422 MR510539 MR510619 MR527868 MZ690340
MITSUBISHI GRANDIS, PAJERO CLASSIC, PAJERO II, III, IV, PAJERO SPORT I; MAZDA MPV I; 2.0D-4.5 11.88-, Колодки гальмові дискові, передні
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3246 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 58.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | Endeavor, Pajero, Proudia/Dignity, Grandis |
- Ціна: 1 331 ₴

