
Гальмівні передні колодки Chevrolet Aveo T200, 250, 255, ZAZ Vida
1 324 ₴
- В наявності
- Код: GDB3330
Гальмівні передні колодки Chevrolet Aveo T200, 250, 255, ZAZ Vida
ОЕ: 96534653 94566892
Комплект гальмівних колодок передня, CHEVROLET AVEO/KALOS; DAEWOO KALOS 1.2-1.6 09.02-
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3330 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 49 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 133.2 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
- Ціна: 1 324 ₴


