
Колодки гальмівні Lexus Es, Toyota Avalon, Camry 30, 40, 50, Rav 4 III, IV, задні дискові
1 322 ₴
- В наявності
- Код: GDB3426
Колодки гальмівні Lexus Es, Toyota Avalon, Camry 30, 40, 50, Rav 4 III, IV, задні дискові
OE: 0446603200 0446602220 0446606060 0446606070 0446606080 0446606090 0446606210 34 0446633180 0446642060 0446675010 04466YZZE8
Комплект гальмівних колодок задній, VOLVO 340-360; LEXUS ES; PONTIAC VIBE; TOYOTA AVALON, CAMRY, MARK X ZIO I, RAV 4 III, RAV 4 IV 1.8-3.5 08.84-
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3426 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 49.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.4 мм |
| Ширина | 96.8 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Aurion, Avalon, Camry, RAV4, ES |
- Ціна: 1 322 ₴


