
Гальмівні колодки Honda Accord VIII, дискові передні
2 203 ₴
- В наявності
- Код: GDB3476
Гальмівні колодки Honda Accord VIII, дискові передні
OE: 45022-TL1-G00, 45022-TL1-G01
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3476 |
| Виробник | TRW |
| Висота внутрішньої накладки | 55.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
- Ціна: 2 203 ₴

