
Колодки гальмові передні дискові Honda Accord VIII, IX, Acura TLX
2 452 ₴
- В наявності
- Код: GDB3477
Колодки гальмові передні дискові Honda Accord VIII, IX, Acura TLX
ОЕ: 45022TL0G50 45022TL0G51 45022TL3Q50
Комплект гальмівних колодок передня, ACURA TLX; HONDA ACCORD VIII 2.0-3.5 06.08-
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3477 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 64.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 151.8 мм |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
- Ціна: 2 452 ₴


