
Гальмівні колодки передні дискові Lexus RX 270, 350, 400, NX 200, 300, Toyota Camry 70, Highlander, RAV 4 IV, V
2 394 ₴
- В наявності
- Код: GDB3484
Гальмівні колодки передні дискові Lexus RX 270, 350, 400, NX 200, 300, Toyota Camry 70, Highlander, RAV 4 IV, V
OE 044650E010 0446548150 0446548160 0446548170 0446548190
Комплект гальмівних колодок передніх (з аксесуарами), LEXUS NX, RX; TOYOTA HIGHLANDER, HIGHLANDER/KLUGER, PREVIA III, RAV 4 IV, RAV 4 V 2.0-3.5H 01.06-
Ціна вказана на комплект 4шт.
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3484 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 59.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, NX, RAV4, Highlander, RX |
- Ціна: 2 394 ₴


