
Гальмівні колодки дискові передні Hyundai Elantra, Veloster, i30, Kia Carens, Ceed, Cerato, Forte, K3, Pro Ceed, Sorento
1 539 ₴
- В наявності
- Код: GDB3549
Гальмівні колодки дискові передні Hyundai Elantra, Veloster, i30, Kia Carens, Ceed, Cerato, Forte, K3, Pro Ceed, Sorento
OE HYUNDAI: 581012VA60 581013XA00 58101A6A00 58101A6A01 58101A6A02
ОЕ KIA: 581011UA00 58101A4A11 58101A6A00 58101A6A01 58101A6A02 58101A7A00
Комплект гальмівних колодок передня, HYUNDAI ELANTRA V, I30, VELOSTER; KIA CARENS IV, CEE'D, CERATO III, CERATO KOUP III, PRO CEE'D, SORENTO II 1.0-2.4 11.09-
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3549 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 132.8 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Carens, Cerato Koup, Sorento, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
- Ціна: 1 539 ₴

